Stafi & Burimet Njerëzore

Burimet njerezore jane nje faktor i rendesishem per rritjen e biznesit dhe per kete arsye ne investojme sistematikisht duke ju siguruar atyre trajnime ne kete sektor per te zhvilluar aftesite e tyre profesionale.

Degert Auto sha vlereson kontributin e cmueshem te personelit te tij,perpjekjet e vazhdueshme dhe perkushtimin per rritjen dhe progresin e vazhdueshem te kompanise per rreth 23-te vite te prezences se saj ne treg.

Ne inkurajojme dhe shperblejme ne menyre te vazhdueshme punonjesit te cilet tregojne perkushtim ne punen e tyre duke realizuar objektivat e caktuara me perpikmeri dhe ne kohe.

Ne inspirohemi nga ato te cilet i konsiderojme bashke themeluesit tane,gjate gjithe ketij rrugetimi:


Denis Turja

Pozicioni drejtues : Administrator


Te jesh i suksesshem do te thote te bashkejetosh me suksesin,ta pelqesh ate,ta dashurosh ate,ta respektosh dhe me vone do te shihni qe te gjithe perkushtimin dhe puna qe dhuron suksesi ,ju kthehen me te njejten monedhe.

Pra suksesi im me i madh eshte qe une besoj shume,ne ate qe dua te bej

Ne shumicen e rasteve me eshte dashur qe ti bej te gjitha gjerat vete,por smund te perjashtoj dhe faktin qe pa bashkepunim,nuk ka rezultat.Perqafoj mendimin se me punonjesit me te mire mund te formosh skuadren qe te nevojitet,per te finalizuar qellimin e deshiruar.


Mehmet Myrtezaj

Pozicioni: Menaxher Shitje


Mehmet Myrtezaj eshte tashme pjese e Degert Auto sha prej me shume se 20 –te vitesh,kohe e cila kjo daton dhe me start-in e kompanise me vendodhje qytetin e Lacit.Ai menaxhon dhe mbikqyre te gjithe aktivitetin e punes ne dyqanin tone ne qytetin e Lacit. Pervoja e tij shume vjecare eshte nje vlere e cmueshme per jetegjatesine e kompanise sone.Mehmeti,ku me dashamiresi te gjithe e njohin si Meti i Degertit mbetet shembulli me i mire per te ndjekur pasionin tende ne jete.

Jam munduar te jap maksimumin tim,dhe mbi te gjitha te motivoj te gjithe ato te rinjte te cilet deshirojne te jene pjese e kesaj familje te madhe.Degert Auto sha ka qene gjithmone familja e cila ka investuar ,perkrahur dhe vleresuar cilindo qe ka zgjedhur te jete pjese e saj.Me fat qe nje nder kto pjestare jam dhe une.

Klodian Lleci

Pozicioni: Menaxher Shitje


Klodjan Lleci mbart pozicionin e punes Menaxher Shitjesh prane Degert Auto sha me nje ekperience pune prej me shume se nje dekade.Jane shume vite pune intensive dhe profesionale te realizuara nga ana e tij,qe ne si kompani te jemi te paret ne tregun ku operojme.Portofoli i tij i klienteles,numeron qindra kliente te cileve ai ju perkushtohet me deshire dhe profesionalizem te madh.

I gjithe celesi I suksesit ne nje mardhenie pune, eshte te mos dorezohesh perballe nje pengese.Besimi ne vetvete dhe pasioni per punen qe ben cdo dite, i bejne balle cdo sfide.Jam i kenaqur teksa shoh qe cdo dite shtohemi me shume ne numer.

Flogert Turja

Pozicioni: Drejtor Shitje


Flogert Turja mbart pozicionin Drejtor Shitje prane Degert Auto sha.
Kembengules dhe me nje shpirt inisiativ ,njekohesisht kerkues dhe bindes e bejne ate modelin drejtues nder me te pelqyerit.
Pasurimi i tij me pervoje ne nje moshe te hershme e bejne ate teper te perkushtuar kur behet fjale per nevojat dhe kerkesat e klienteve.

I lumtur pa fund, qe sot jemi modeli me i mire qe cdo i ri, talentin mund ta konvertoje ne sukses. Cdo dite e re eshte nje sfide me vete.Bashke mundemi qe te pamunduren ta shnderrojme ne te mundur.

Ismail Isaku

Pozicioni: Menaxher Shitje


Ismail Isaku me nje pervoje rreth 10 vjecare,menaxhon dhe mbikqyre te gjithe aktivitetin e dyqanit tone ne qytetin e Durresit.
Deshira per bashkepunim dhe aftesite e tij organizative e bejne ate, te admirueshem nga pjesa tjeter e stafit e cila eshte dhe skuadra e tij, me te cilen ndan pervojen cdo dite.

I admiroj njerezit te cilet investojne ne te ardhmen e tyre.Do doja shume qe te investoja dhe une me pervojen time,te ato te rinje te cilat do duan te jene pjese e kesaj familje e cila rritet cdo dite e me shume.

Erion Hoxha

Pozicioni: Specialist Shitje


Erion Hoxha mbart pozicionin specialist shitje prane kompanise Degert Auto sha.Qe nga dita e pare,e deri me tani, ajo e cila e karakterizon Erionin eshte natyra e tij energjike dhe dinamike.I papertueshem kur behet fjale per ti ardhur ne ndihme klienteve.I gatshem dhe bashkepunues per te arritur objektivat e vendosura.

I lumtur qe me eshte dhene mundesia per te qene pjese e Degert Auto sha.Besoj dhe jam plotesisht i bindur qe eshte zgjedhja me e mire qe cdo i ri mund te investoje ne te ardhmen e tij.Pafund falenderues per besimin dhe vleresimin qe me eshte dhene nder kto pese vite.

Gjuljan Turja

Pozicioni: Specialist Shitje


Gjuljan Turja mbart pozicionin Specialist Shitje ne dyqanin tone ne qytetin e Fierit.
I palodhur dhe me aftesi te shkelqyera oragnizative,kerkues dhe strikt kur behet fjale per realizimin e detyrave te planifikuara dhe objektivave kohor te vendosur.
Gjithmone i gatshem per te zgjidhur pengesat qe hasen cdo dite ne mbarevajtjen e punes.

Asnje profil pune nuk eshte i lehte ne fillimet e veta,por gadishmeria dhe perkushtimi i plote i stafit per te realizuar gjene e duhur, dhe te qenit kerkues ndaj vetes,te ndihmojne qe tja dalesh mbane dhe te japesh me te miren nga vetja.

Juxhin Lamce

Pozicioni: Specialist Shitje


Juxhin Lamce mbart pozicionin specialist shitje prane kompanise Degert Auto sha.Eshte pjesetari me i ri i kompanise sone,per nga vitet e eksperiences.Natyra e tij korrekte dhe bashkepunuese e ben qe te jete i dashur nga te gjithe.I afte qe te gjeje menyren se si nje klient te mbetet plotesisht i kenaqur dhe te rikthehet serisht,premtues per nje te ardhme te sigurte dhe produktive.

Nje ambient pune komod dhe mardhenie pune te ndertuara mbi vlera dhe respekt,jane ato te cilat me nevojiten per te dhene maksimumin tim.Cdo i ri e gjen veten ne kete familje te madhe,mjafton te duash ate qe ben.

Arritjet ne kompanine tone jane rezultat i perkushtimit te secilit nga ne!